BURDUR BUCAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BUCAK ADEM TOLUNAY FEN LİSESİNDEN KUTLU DOĞUM HAFTASI KUTLAMASI

BUCAK ADEM TOLUNAY FEN LİSESİNDEN KUTLU DOĞUM HAFTASI KUTLAMASI

Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi öğrencileri tarafından 20 Nisan 2017 tarihinde okul konferans salonunda Kutlu Doğum haftası etkinlikleri kapsamında Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (a.s.)’in doğumunu kutlama programı yapıldı. Programa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kasım KILINÇ, Okul Müdürü Nermin ULUIŞIK, Müdür Yardımcıları, Öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Ahmet Lütfi ALKAYA tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı.  Hz. Peygamber’in bir kıssası öğrenciler tarafından canlandırıldı. Gelseydin isimli şiir Fatma ATİLE tarafından seslendirildi. Hz. Peygamber’in ahlakıyla ilgili olarak gerçekleştirilen halk röportajı izlendi.Program Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Ahmet Lütfi ALKAYA ile Müzik Dersi Öğretmeni Nilhan HASYILDIRIM yönetimindeki okul korosunun seslendirdiği  ilahi dinletisi ile devam etti.

           Okul Müdürü Nermin ULUIŞIK ve Şube Müdürü Kasım KILINÇ yaptıkları konuşmalarında programda emeği geçenlere teşekkür ettiler.  Programın sonunda davetlilere gül suyu, bisküvi ve lokum ikramı yapıldı. 

 

25-04-201725-04-201725-04-201725-04-2017

Konak Mah. Süleyman Demirel Bulvarı E. Hükümet Konağı No.16 Bucak/Burdur - Santral (248) 325 10 49 ... (248) 325 32 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.