BURDUR BUCAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bucak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde “Mesleki ve Teknik Eğitimde Tanıtım ve Yöneltme” çalışmaları kapsamında sektör toplantısı yapıldı.

Bucak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde “Mesleki ve Teknik Eğitimde Tanıtım ve Yöneltme” çalışmaları kapsamında sektör toplantısı yapıldı.

            Bucak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda yapılan toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman DAMARCAN İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kasım KILINÇ, Okul Müdürü Kadir GÖKÇE, Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet DİLMEN, Okul Alan/Bölüm Şefleri ile okul bünyesinde yer alan Bilişim Teknolojileri, Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Teknolojisi, Makine Teknolojisi, Motorlu Araçlar Teknolojisi, Metal Teknolojisi ve Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme alanlarındaki okul paydaşı olan sektör temsilcileri katıldı.

          Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman DAMARCAN açılış konuşmasını yaparak sektörün sorunlarını, sıkıntıları ve okuldan beklentilerini paylaşmalarının kendileri için önemli olduğunu belirtti, Okul Müdürü Kadir GÖKÇE’de okul ve sektörü ilgilendiren yenilikler hakkında bilgiler verdi. Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman DAMARCAN sektör temsilcilerine sırayla söz verdi. Sektör temsilcileri de yaşamış oldukları sıkıntılar, önerileri ve beklentilerini içeren konuşmalar yaptılar. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kasım KILINÇ’ta sektör temsilcilerinin görüş ve önerilerinin not alındığını ve çözüm noktasında istişare içinde olmanın sorunların çözümünde önemli olduğunu belirtti.

            Toplantı sonunda katılımcılara yemek ikram edildi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman DAMARCAN’ın sektör temsilcilerine katılımlarında dolayı teşekkür etti.

 

 

05-05-201705-05-201705-05-201705-05-201705-05-2017

Konak Mah. Süleyman Demirel Bulvarı E. Hükümet Konağı No.16 Bucak/Burdur - Santral (248) 325 10 49 ... (248) 325 32 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.