BURDUR BUCAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bucak’taki medya kuruluşlarında staj yapacak Estonyalı öğrenci grubu İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul ÇEVİK´i ziyaret etti.

Bucak’taki medya kuruluşlarında staj yapacak Estonyalı öğrenci grubu İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul ÇEVİK´i ziyaret etti.

 

Erasmus K101 projeleri kapsamında Estonya Talinn kenti Talinn Mesleki ve Teknik Lisesinden  gelen 3 öğretmen ve 2 öğrenci Oğuzhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Bucak’taki eğitim kurumlarını gezerek ülkemizdeki eğitimi ve eğitime olan bakışı hakkında bilgi sahibi olmuşlardır.

İki kız öğrenci medya ve grafik eğitimlerini tamamlayarak ilçemizde bulunan medya kuruluşlarında NNC medya ve Kanal 15’teki bir aylık staj çalışmalarına başlamış bulunmaktadır. Koordinatör, iki öğretmen ve iki öğrenci bir hafta boyunca ilçemizdeki resmi kurumları, ilçemizdeki ve etrafındaki tarihi, kültürel yerleri ziyaret ederek Türk misafirperverliği konusunda gerekli deneyimlere sahip olmuşlardır. Stajlarını 31 Mayısta bitirecek olan öğrencilerimiz Sandra Jögi ve Julia Motkiri’ ye başarılar dileriz.

 10-05-2016

 

 

 

Konak Mah. Süleyman Demirel Bulvarı E. Hükümet Konağı No.16 Bucak/Burdur - Santral (248) 325 10 49 ... (248) 325 32 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.