BURDUR BUCAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çocuklarımız İçin Öğreneceğimiz Çok Şey Var

Çocuklarımız İçin Öğreneceğimiz Çok Şey Var

Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi ile MAKÜ Burdur Gelişim Merkezi arasında imzalanan protokol çerçevesinde düzenlenen “Konferanslar Serisi”nin dokuzuncu adımında öğrenci velilerine yönelik olarak “Etkili Anne, Baba ve Çocuk İletişimi” konulu forum düzenlenmiştir.

 

            Panelist olarak Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nden Prof. Dr. Perihan ÜNÜVAR ile Doç. Dr. Özlem TAGAY katılmışlardır. Doç. Dr. Ali Murat ALPARSLAN moderatörlüğünde, velilerden gelen sorulara cevap aranmıştır.

 

            Akademik bilginin yanısıra kendi deneyimlerini de işe koşan hocalarımız ve veliler çok keyifli dakikalara şahit oldular.

 

            Forum sonunda konuşan Prof. Dr. Perihan ÜNÜVAR lise öğrencileriyle geçirilen böyle bir etkinliğin kendileri için de farklı bir deneyim olduğunu belirterek, bu gibi etkinliklerin artarak devam etmesi gerektiğini vurguladı.

 

            Adem Tolunay Fen Lisesi müdürü Nermin ULUIŞIK, düzenlenen etkinliğin eğlenceli bir sohbete dönüştüğünü ve velilerce son derece faydalı bulunduğunu belirtti. Böyle bir etkinlikte yer alan değerli hocalara ve Ali Murat ALPARSLAN şahsında MAKÜ yönetimine teşekkür etti.

 

03-04-201903-04-201903-04-201903-04-2019

Konak Mah. Süleyman Demirel Bulvarı E. Hükümet Konağı No.16 Bucak/Burdur - Santral (248) 325 10 49 ... (248) 325 32 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.