BURDUR BUCAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HER OKULUN BİR ŞEHİT AİLESİ VAR

HER OKULUN BİR ŞEHİT AİLESİ VAR

       “Her Okulu Bir Şehit Ailesi Var” projesi kapsamında ilçemizde bulunan 12 şehidimizin aileleri ilçemiz okulları tarafından ziyaret edilmeye başlandı. Bu proje kapsamında Ürkütlü Köyü’nden 1992 yılında Şırnak’ta vatani görevini yaparken şehit olan Özcan ÇELİK’ in ailesi, İlçemiz Kaymakamı Sayın Yalçın SEZGİN, Eşi Sayın Sıla SEZGİN, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Sayın Recep GÜMÜŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Osman DAMARCAN, Şube Müdürü Kasım KILINÇ, Ürkütlü Ortaokulu öğretmen ve öğrencileriyle birlikte ziyaret edildi.

       İlçemiz Kaymakamı Sayın Yalçın SEZGİN,  Şehidimizin annesi Sayın Ayşe ÇELİK ile sohbet ederek “Devletimiz ve milletimiz şehitlerimizin emanetlerine bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecek. Sizlerin hizmetinizdeyiz, emrinizdeyiz hangi sorununuz olursa olsun bütün kapılarımız sizler için açıktır. Vatandaşımızın güvenliği, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canını feda etmiş kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum, şehitlerimizin emaneti siz kıymetli ailelerine ve gazilerimize de şükranlarımı sunuyor, uzun ömürler diliyorum" dedi.

 

18-01-201818-01-201818-01-201818-01-2018

Konak Mah. Süleyman Demirel Bulvarı E. Hükümet Konağı No.16 Bucak/Burdur - Santral (248) 325 10 49 ... (248) 325 32 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.