BURDUR BUCAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitim Öğrenci Velilerimizle Toplantı Yapıldı

Özel Eğitim Öğrenci Velilerimizle Toplantı Yapıldı

      İlçemiz okullarında bulunan özel eğitim sınıflarında eğitim gören ve evlerde evde eğitim hizmeti alan 156 özel eğitim öğrencisi velisi ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Osman DAMARCAN ve özel eğitimden sorumlu Şube Müdürü Kasım KILINÇ’ın katılımıyla bir değerlendirme toplantısı yapıldı. 

       İlçemiz Öğretmenevinde 18 Ekim 2018 saat 09.30’da yapılan özel eğitim hizmetleri değerlendirme toplantısında özel eğitimin sorunları, velilerimizin öneri ve talepleri karşılıklı dile getirildi. Samimi bir havada gerçekleşen toplantımıza öğrenci velilerimizin katılımının yoğun olduğu gözlemlendi.

         Özel eğitim öğrencilerimizin “özel çocuklar” olduğunu söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Osman DAMARCAN,  “ ilçemizdeki 7 okulda toplam 45 özel eğitim öğretmeni ile 156 özel öğrencimize hizmet verildiğini, açılan Şehit Akif Altay Özel Eğitim Okulu ile özel eğitimdeki kalitenin gittikçe arttığını, karşılaşılan kimi sorunların özveri ile kısa zamanda giderildiğini, öğrenci velilerimizin, servis şoförlerimizin, rehber personellerin ve özel eğitim öğretmenlerimizin katkılarıyla hizmette kaliteyi daha da arttıracaklarını” belirtti. Velilerimiz, hizmetlerinden dolayı özel eğitim öğretmenlerimiz başta olmak üzere okul idarelerimize ve İlçe MEM’e teşekkür ettiler.


19-10-201819-10-201819-10-2018 

Konak Mah. Süleyman Demirel Bulvarı E. Hükümet Konağı No.16 Bucak/Burdur - Santral (248) 325 10 49 ... (248) 325 32 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.