BURDUR BUCAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YAZAR SONGÜL YORULMAZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ NEŞET YAZAR'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

YAZAR SONGÜL YORULMAZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ NEŞET YAZAR'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

"Aldığınız Her Kitap İle Çocuklara Umut Olmak İster Misiniz?" sloganı adı altında gerçekleştirdiği imza gününden kazandığı geliri ihtiyaç sahibi öğrencilere bağışlayacak olan Yazar Songül YORULMAZ İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet YAZAR' ı makamında ziyaret etti.

Yazar YORULMAZ ziyaretinde " Yazmış olduğum "Yakaza" isimli kitap için Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze başvurarak ortak bir çalışma ile imza günü düzenledik. Bu iki günlük imza gününden edilen telif hakkımı Bucak İlçe Milli Eğitim müdürlüğümüze teslim ettim. Yapılan ortak çalışmada ihtiyaç sahibi okullarımız ve eğitime destek olmak adına bana yardımcı olan başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Neşet YAZAR' a ve Milli Eğitim Personellerimize ayrı ayrı teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet YAZAR "Öğrencilerimizin en iyi ortamda eğitim görmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Yaparken de yardımseverler tarafından destek görmek bizi çok mutlu ediyor ve eğitime olan motivasyonumuzu daha da artırıyor. Bu bağlamda öğrencilerimizin eğitimine destek olmak amaçlı yapılan imza günü için Yazar Songül YORULMAZ' a kurumum adına teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum." sözleriyle duygularını dile getirdi.

01-07-2021

Konak Mah. Süleyman Demirel Bulvarı E. Hükümet Konağı No.16 Bucak/Burdur - Santral (248) 325 10 49 ... (248) 325 32 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.